С КОРИСНИЦИМА, ЗА КОРИСНИКЕ – НЕОБАВЕЗНО, НЕУОБИЧАЈНО, ИНОВАТИВНО – Стручни скуп

Admin 14. марта 2018. 0
С КОРИСНИЦИМА, ЗА КОРИСНИКЕ – НЕОБАВЕЗНО, НЕУОБИЧАЈНО, ИНОВАТИВНО – Стручни скуп

С КОРИСНИЦИМА, ЗА КОРИСНИКЕ – НЕОБАВЕЗНО, НЕУОБИЧАЈНО, ИНОВАТИВНО
Стручни скуп
Требиње, 26-27. април 2018. године

 

ПРОГРАМ  РАДА

26.04.2018.  четвртак

Отварање  –  Организатор музичког дјела програма – Народна библиотека Требиње
11:00 часова – поздравне ријечи Министра просвјете и културе Републике Српске, предсједника Друштва библиотекара Републике Српске, директора НУБ РС

Радно предсједништво: Љиљана Зечић Петровић, Негослава Стјепановић, Славица Обреновић – Дивјак

  1. Проф. др Добрила Бегенешић
  2. Анђа Бијелић, Илија Смиљанић
  3. Драгана Марковић
  4. др Богдан Трифуновић
  5. Елизабета Георгиев

12:15 – 12: 30 часова – кафе пауза

12:30 часова – излагање учесника

Радно предсједништво: Сања Бајић,  Јован Цвјетковић, Мара Ећим

  1. мр Татјана Дуновић
  2. др Радославка Сударушић
  3. Весна Црнковић
  4. мр сц Нина Салкић
  5. Весна Шујица, Маја Ђорђевић, Немања Жикић

12: 30 часова – излагање учесника – друга сала, школске библиотеке

Радно предсједништво: Бранка Ковачевић, Данијела З. Мандић

  1. Наташа Ј. Симић
  2. Мирјана Радановић Пејовић, Ана Дуковић, Марина Јевтић
  3. Данијела З. Мандић
  4. Бранка М. Ковачевић
  5. Бранкица Радоњић

13:20 – 13:30 пауза

13:30 – излагање учесника

Радно предсједништво: Даница Кудуз, Љиљана Кнежевић, мр Татјана Дуновић

  1. мр Сњежана Галинац
  2. Милијана Дмитровић Торма
  3. МА Маша Младеновић
  4. Берислав Благојевић
  5. Владимир Брборић

13:30 – излагање учесника – друга сала, школске библиотеке

  1. Маријана Теноди, Ивана Војнић Хајдук
  2. Виолета Ђорђевић
  3. Оливера Настић
  4. Аријана Алиспахић, Ајдин Бегић
  5. Бојана Васић

14:30 – 15:30 часова – пауза за ручак

15:30 часова – излагање учесника

Радно предсједништво:  Нада Пухало, Свјетлана Ђурђевић, Славица Гостимировић

  1. Надица Костић, Бојана Митић
  2. Миланка Бабић Вукадинов
  3. Сузана Сиротовић
  4. Наташа Филип
  5. Јелена Јокић, Александра Стошић, Александра Улетиловић
  6. Милијана Бојић, Весељка Каралић

15:30 часова – излагање учесника- друга сала, школске библиотеке

  1. Марина Неђић
  2. Милка Родић
  3. Гордана Стевић

18 : 00 часова

  • Представљање Зборника радова „Библиотекарство јуче, данас, сутра“
    (др Бојана Ласица, Љиљана Кнежевић, др Милена Максимовић)
  • Представљање Осредње књижнице „Сречка Вилхарија“ из Копра – Словенија

20:30 часова – свечана вечера – дружење уз музику

27.04.2018. године, петак

09:00 часова – излагање учесника

Радно предсједништво: проф. др Добрила Бегенишић, Стојка Мијатовић, Љиљана Копрен

  1. Катарина Јаблановић
  2. Оријана Вуковић
  3. Марија Павловић
  4. Слађана Братић
  5. Ивана Јаношевић
  6. Ивана Пешић
  7. Љиљана Станимировић, Весна Шујица
  • Дискусије и закључци – подјела сертификата

Излагања учесника ограничена на 10 минута.

Comments are closed.