Стручни скуп, Јахорина 20-21. април 2017. године

Admin 10. марта 2017. 0
Стручни скуп, Јахорина 20-21. април 2017. године

КЊИГА,ВИЗИЈА, СТВАРНОСТ

 

Стручни скуп

Јахорина 20-21. април 2017. године

ПРОГРАМ  РАДА

 

19.4. 2017.  године, сриједа ,20 часова-Дружење  са пјесницима уз камин и вино

 

20.4.2017 четвртак

10:00 часова – Музички дио програма студенти Музичке акедемије у Источном Сарајеву-поздравне ријечи Министра просвјете и културе Републике Српске, предсједника Друштва библиотекара Републике Српске, директора НУБ РС

 

Радно предсједништво: Љиљана Зечић-Петровић, Негослава Стјепановић

1.   Александра Аџић,Соња Шуковић

2.   Др Добрила Бегенешић

3.   МА Ана Савић

4.   Мирко Марковић

5.   Мирко Демић,Татјана Јанковић

 

11:45 – 12:00 часова – пауза

 

12:00 часова – излагање учесника

Радно предсједништво: Славица Обреновић Дивјак,  Јован Цвјетковић, Љиљана Бабић

1.   Весна Степановић

2.   mr sci Нина Салкић

3.   Ивана Јаношевић

4.   Драгана Петрић

5. Наташа Филип

 

12:50 – 13:15 часова –  кафе пауза

 

13:15 часова – излагање учесника

Радно предсједништво: Даница Кудуз, Љиљана Кнежевић, Мара Ећим

1.   Др Татјана (С)Брузловић Станисављевић

2.   МА Маша Младеновић

3.   Весна Диздаревић, Невена Мећава, Огњенка Савановић

4.   Ружица Станковић

5.   МА Марија Булатовић, Маја Ђорђевић

 

13:15 часова – друга сала школске  и народне библиотеке

Радно предјеништво-Бранка Ковачевић,Сњежана Галинац,Љиљана Копрен

1.   Бранкица Радоњић

2.   Мирјана Радановић Пејовић,Ана Дуковић,Мирјана Јевтић

3.   Сања Давидовић

4.   Владимир Брборић,Јелица Илић-Минић

5.   Ратка Вучковић,Слађана Марковић

 

14:10 – 15:10 часова – пауза за ручак

 

15:10 часова

Радно предсједништво: Нада Пухало, Свјетлана Ђурђевић, Славица Гостимировић

1.   Гордана Стевић

2.   Др Александар Саша Грандић-Безбедносни аспекти организовања библиотчког пословања

3.   Андрија Сагић

4.   Милијана Дмитровић Торман

5.   Љубиша Маленица

6. Миљана Мацан

 

15:10 часова – друга сала школске и народне библиотеке

1.   мр Марија Караџић

2.   Вела Николић

3.   Mаријана Петронић

4.   Моравка Тодић

5.   Наташа Ј. Симић

 

20:30 часова – свечана вечера – дружење уз музику

 

21.04.2017. године, петак

 

09:00 часова – излагање учесника

Радно предсједништво:Мирко С. Марковић, др Добрила Бегенишић, Стојка Мијатовић

1.   Др Раде Вучићевић

2.   Мр Борислава Тољагић-Сегеди

3.   Бранкица Ресен,Наташа Горановић -Прља

4.   Msc Миле Стијеповић,Msc Оја Кринуловић,Александар Поповић

5.   Др Тасић Н. Радмила

6.   Даниела Скоковић

 

Дискусије и закључци – подјела сертификата.

Излагања учесника ограничена на 10 минута .

Comments are closed.