Вредновање и управљање библиотекама од традиционалног до иновативног

Admin 4. марта 2016. 0
Вредновање и управљање библиотекама од традиционалног до иновативног

Вредновање и управљање библиотекама од традиционалног до иновативног

Стручни скуп
Теслић 14-15. април 2016. године

ПРОГРАМ РАДА

14. 04. 2016. године, четвртак

10:00 часова – поздравне ријечи Министра просвјете и културе Републике Српске, предсједника Друштва библиотекара Републике Српске, директора НУБ РС

Радно предсједништво: Љиљана Зечић-Петровић, Негослава Стјепановић, Славица Обреновић-Дивјак

  1. др Добрила Бегенишић
  2. др Милена Максимовић
  3. Јасмина Нинков
  4. Јовица Кртинић
  5. Станислава Гардашевић
  6. Донато Ђулијани

 

11:45 – 12:00 часова – пауза

 

12:00 часова – излагање учесника

Радно предсједништво: Биљана Билбија, Јован Цвјетковић, Љиљана Бабић

  1. Александра Аџић,Соња Шуваковић
  2. Љубица Милекић
  3. др Бојана Ласица
  4. мр Жељка Комленић
  5. Јелена Бенић

 

12:50 – 13:15 часова – кафе пауза

 

13:15 часова – излагање учесника

Радно предсједништво: Даница Кудуз, Љиљана Кнежевић, Мара Ећим

  1. Наташа Филип
  2. мр Мирела Шарић
  3. Драгослава Родаљевић, Бојана Маричић, Душица Мурић
  4. Ружица Станковић
  5. Горан Траиловић

 

13:15 часова – друга сала школске и народне библиотеке

Радно предједништво:Даниела Скоковић,Александра Улетиловић

  1. Ивана Јаношевић
  2. Мирјана Радановић Пејовић, Ана Дуковић
  3. Мр сц Нина Буњевац Салкић
  4. Огњенка Савановић, Соња Пржуљ, Невена Мећава
  5. Александра Улетиловић, Александра Стошић, Саша Леви

 

14:10 – 15:10 часова – пауза за ручак

 

15:10 часова

Радно предсједништво: Нада Пухало, Свјетлана Ђурђевић, Славица Гостимировић

  1. Александра Аџић
  2. Зоран Кисић, Бригита Петковић
  3. Оријана Вуковић
  4. Александра Рендић
  5. Мр Славица Гостимировић

 

15:10 часова – друга сала школске и народне библиотеке

  1. Милица Матијевић, Виолета Ђорђевић, Елизабета Георгиева
  2. Александра Поповић,Ђорђе Стакић,Оја Кринуловић
  3. Драгана Петрић
  4. Александра Чворовић, Весна Диздаревић
  5. Ивана Ерић

 

20:30 часова – свечана вечера – дружење уз музику

 

15.04.2016. године, петак

 

09:00 часова – излагање учесника

Радно предсједништво:Мирко С. Марковић, др Добрила Бегенишић, Стојка Мијатовић

  1. Мирко С. Марковић
  2. Мирко Демић
  3. Даниела Скоковић
  4. Александра Вићентијевић
  5. Маја Врачар

 

Дискусије и закључци – подјела сертификата.

Излагања учесника ограничена на 10 минута .

 

 

Comments are closed.